nesrovnávejte mě s britney :)

22. září 2010 v 17:14 | Avril-punk-rock-princess |  *Články*


Avril Lavigne
Nesrovnavejte mě s Britney!
Avril je krásná 17letá divoška z kanadského venkova. Vypadá křehce a zranitelně, ale opak je pravdou. ,, Jen zkuste navrhnut téhle ďáblici, ať změní image drsňačky , sundá kapsáče a punkerské náramky a obleč si něco víc sexy! Vyškrábe vám oči!'' svěřil se Girl! jeden z managerů hudební firmy, která drží nad Avril ochranná křídla. Autorka všech svých písní není žádná panenka na hraní a ze všeho nejmíň touží po tom, aby ji někdo srovnával s Britney Spears . ,, Jsem jiná a já to všem dokážu!'' tvrdí neohrožená Avril a mračí své krásné čelo na novináře, kteří v její osobě větří další tučné sousto pro titulní strany. ,,Než se stát další umělou hvězdičkou bez mozku, to půjdu radši znovu prodávat hamburgery...To si klidně napište,''dodá ještě hrdá kráska, pohodí hustou hřívu svých vlasů a bez úsměvu, který loudí zástup fotografů, mizí za hradbou bodyguardů.
5 tajemství Avril

1.Avril pracovala jako servírka v ,,Mary Browns Fried Chicken Restaurant'', odkud nakonec dostala padáka. Nebylo to kvůli její averzi na hamburgry , které doslova nesnáší, ale kvůli stížnostem ze strany hostů, se kterými se věčně hádala.

2. Svůj 1. polibek si Avril ,,odbyla'' až v 9.třídě, a navíc jenom proto, aby to měla už konečně za sebou a její spolužačky si z ní přestaly dělat legraci. Zní to sice podivně, ale s 1. milováním to prý u Avril nebylo jiné!

3.Avril je vůbec zvláštní člověk. Od malička měla problémy s tím, že si nemohla najít kamarádku. Vášnivě se totiž věnovala baseballu a lednímu hokeji a řeči o klukách,módě,kosmetice a v nejlepším případě o koních ji ale vůbec nezajímaly.

4.O svých tricích na krásu nechce Avril mluvit vůbec. Snaží se totiž všechno dělat, jak sama říká ,,na koleně''. Vlasy si zastříhuje sama, do líčení si nenechá nikým mluvit, kosmetiku si vyrábí z ovoce a jogurtů a dietu by nikdy nedržela!


5.Avril je přísná vegetariánka. Maso by nerozřela, ani kdyby měla umřít hladem, a pokud si muže vybrat restauraci a jídlo, tak zvolí kteroukoli pizzerii a nechá si udělat speciální pizzu s olivami, brokolicí a rajčaty.

Bravo girl! 31.10.02

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jakou písničku máte od Avril nejradši ? :)

Fall to pieces 15.7% (48)
Complicated 19.3% (59)
The best damn thing 16.7% (51)
Who knows ? 16.4% (50)
My happy ending 19% (58)
Losing grip 12.8% (39)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama