Proactiv Avril L.

21. září 2010 v 20:56 | Avril-punk-rock-princess |  *Ostatní*


Avril Lavigne

Zpěvačka/Textařka

"Ráda jsem pod kontrolou, a když jsem na vrcholu, můj Proactiv ® 3-step, má mojí pleť pod kontrolou."

Akné je něco, o čem jsem nikdy dříve otevřeně nemluvila. Sdílím tak se svět ve svých písní, ale já jsem nikdy ve skutečnosti projednána moje problémy s mou pletí. Já osobně jsem bojovala s akné a já vím, je to něco, co mí fanoušci mohou řešit taky. V podstatě každý ví, že je to otravuje. Není to roztomilé. Je to nepříjemné, a to není legrace.


Začala jsem bojovat, když mi bylo 14, což byl můj první rok na střední škole. Chystáte se do nové školy a setkání s novými lidmi bylo dost zastrašující.


Pro mě, většina mé akné bylo na mé T-zóně a kolem mé brady. Zkoušela jsem všechno, jak se ho zbavit - od zubní pasty po mytí obličeje 5x denně tea trea a trošce alkoholu, a to i za použití pánské vody po holení . Nebylo to legrace.Tohle všechno mi zpusobovalo různé podráždění a začervenalou pleť. Musela jsem být doslova zatížena tunou korektorů a pudrů nebo mít vlasy upraveny určitým způsobem, abych schovala svoji pleť.


Trvalo mi dlouho, než jsem se rozhodla zkusit Proactiv, ale když jsem to nakonec udělala,viděla jsem výsledky hned .* A moje pleť  vždycky vypadala opravdu svěží a zářivá. Začala jsem dostávat tunu komentářů a cítila jsem se dobře. Proactiv byla součástí mé každodenní péče o pokožku zaručeně, protože neustále pracuje pro mě. Vyživuje a chrání moji pleť.

Ráda jsem pod kontrolou, a když jsem na vrcholu, můj Proactiv ® 3-step, má mojí pleť pod kontrolou."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jakou písničku máte od Avril nejradši ? :)

Fall to pieces 15.7% (48)
Complicated 19.3% (59)
The best damn thing 16.7% (51)
Who knows ? 16.3% (50)
My happy ending 19.3% (59)
Losing grip 12.7% (39)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama