Prosinec 2010

*Goodbay Lullaby*

10. prosince 2010 v 20:28 | Avril-punk-rock-princess |  *Články*
Avril officiální webové stránky www.avrillavigne.com změnili celý svůj vzhled a potvrdili Avril nové CD Goodbye Lullaby a také první singl "What the Hell,"

Datum vydání: 8. Března 2011
První singl: "What the Hell,"

Avril na čtvrtém studiovém albu pracovala 2 roky. Nakladatelství alba je RCA Records.
První debutový singl "What the Hell," bude prvně představen v pořadu Dick Clark's New Year's Rockin' Eve, který vysílá televize ABC.

Avril dlouhodobě pracovala s dlouholetým spolupracovníky Deryckem Whibley, Evan Taubenfeldem a Butch Walkerem, ale také se skladatalem a producentem Max Martinem. Avril se opět snaží své osobní zkušenosti sdílet v textech a v hudbě.

Pár názvů songů z alba: What the Hell, Stop Standing There, Smile, Push, Wish You Were Here, Goodbye

Mimo hudební studio je Avril také výbornou podnikatelkou, pokračuje v designování své značky Abbey Dawn, kterou rozšíří do do více než 50 zemí začátkem tohoto měsíce.
Dále by měla vyjít v roce 2011 Avril již třetí parfém!
Mimo jiné by měla i rozšířit svojí nadaci, zvýšit informace, vylepšit programy a jiné.

Dále na stránkách Abbey Dawn www.abbeydawn.com se objevilo nové video Avril, kde ukazuje i novou mikinu Abby Dawn s velikou kapucí, dale informuje o dokončení stránek. :)
Zdroj - avrillavignecz.blog.cz

Avril lavigne - vydá 2 desky ?

6. prosince 2010 v 15:14 | Avril-punk-rock-princess |  *Články*
Avril Lavigne

Kanadská poprocková hvězda Avril Lavigne se již delší dobu připravovala na vydání nové desky a nyní na svém blogu oznámila, že se po třech letech blíží ke konci. Novinková kolekce by měla vyjít ještě letos. Avril delší pauzy mezi jednotlivými alby okomentovala následovně: "Mým problémem je, že si píšu hudbu sama, a proto mi vydávání desek trvá déle, protože musím žít svůj život, abych získala inspiraci. V tuto chvíli mám tolik materiálu, že by to vydalo na dvě deskyZdroj - musicserver.cz

Avril lavigne - Goodbye lullaby

6. prosince 2010 v 15:12 | Stella |  *Články*
Avril Lavigne
© myplay.com

Avril Lavigne se před časem pochlubila, jak pilně skládala a že by její nové písně vystačily i na dvě alba. K médiím se nyní dostaly další informace o prvním z nich, na které upozorní v lednu pilotním singlem "What The Hell". Jak stojí na stránkách Billboard.com, přesný termín vydání dlouho očekávané nahrávky je zatím neznámý. Avril Lavigne to dává za vinu své nahrávací společnosti RCA, která údajně novinku záměrně zadržuje. "Byla to pro mě velice náročná nahrávka, ať už po lyrické, nebo hudební stránce. Nejen, že pro mě moc znamená, je upřímná a přímo jako by mi promlouvala z duše. Lidé dělají, co mohou, když to opravdu chtějí a milují. Nikdy nedosáhnou podobného výsledku pod nátlakem," uvedla rockerka. Vydavatelství se k jejímu prohlášení nijak nevyjádřilo. Ke zmiňovanému singlu "What The Hell" vznikne i hudební videoklip. Natáčet se bude během následujících dnů. Podle slov  Avril Lavigne se jedná o skutečně veselý song s důležitým poselstvím, které se vztahuje k osobní svobodě člověka.


Její new album se teda bude jmenovat goodbye lullaby :)→vyjde po novém roce :)
zdroj - musicserver.cz